Vítejte v Dokonalé Lásce!

 

S Dokonalou láskou máte po ruce přírodní řešení pro vašeho přítele, které neškodí jeho organismu, posiluje imunitu a pomáhá i v případech, kdy jiné metody nepomáhají nebo potřebují výraznou podporu. Léčebné a preventivní oleje k vetření, terapeutické a preventivní šampóny, oleje k vnitřnímu užití i audioterapie umějí pomoci i vašemu pejskovi! A pokud je váš pejsek v pořádku? Tím spíše mu dopřejte Dokonalou lásku. Pro zachování zdraví, dobré psychiky i ve stáří a přirozené radosti ze života. Zabýváme se také pomocí pejskům s epilepsií a poruchami mozku a nervové soustavy. Máme řešení i pro kočičky a kocourky!
Přejeme hodně krásných dnů a mnoho lásky vám i vašim zvířátkům!

 

Dokonalá Láska je zde nyní i pro lidi

Zcela přírodní parfémy vyráběné tradičním způsobem. Přírodní sprchová másla s terapeutickým účinkem. Léčebná řada aromaterapie. Vyzkoušejte dary přírody, ať již potřebujete řešit potíže nebo si jen chcete udělat dokonalý den. Objevujte přírodní kosmetiku a léčebné oleje. Přírodní kosmetiku pro vás NAJDETE ZDE.

 

V přípravcích Dokonalé Lásky nikdy nenajdete: palmový olej, suroviny ropného původu, SLS, PPG, PEG, parabeny, silikony. Dokonalá Láska to jsou jen přírodní zdroje a zdraví prospěšné látky. 

 

Výdejní místo zásilek v Praze:

Krásné zvíře, Počernická 64 (bytový dům Malešice u polikliniky Plaňanská), tel.: 606 934 522. Otevírací doba: po - čt 11 - 18 h., pá 11 - 17.30 hod.

 

Kde zakoupíte naše produkty:

U Tiffany, Křenová 63, BRNO: tel. do prodejny: 778 041 977. Otevírací doba: po 13 - 19, út 11 - 17, st a čt 12 - 18, pá 13 - 19, so 10 - 13 h. 

 

Slovensko: SUPERPES.SK a CANISLOGSHOP.SK