SOUTĚŽ DL

Získejte balíček našich přípravků na celý rok ZDARMA!

 

Jak na to? 

Je to jednoduché. Na našem e-shopu objednejte minimálně tři rozdílné produkty v jedné objednávce. Automaticky pak budete zařazeni do slosování.

Akce platí do 15.11.2017.

 

Kdo balíček získá?

Výherce vybereme v třetím týdnu v listopadu, a to na základě náhodného výběru. Držíme vám palce!

 

Skvělý balíček zdarma na celý rok:

 

Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně 50 ml

Láska 10 Dokonalá Voda – biocidní roztok 100 ml

Láska 50 Pro rychlé zklidnění – pro psy i lidi 30 ml 

Proti hmyzu, klíšťatům a blechám – přírodní ochranný sprej 200 ml

Láska 05 Péče o oči – 50 ml

Láska 03 Péče o uši v běžném režimu 30 ml

1× Život pod psa: Příběhy o psech, které se vám nebudou líbit.

(s podpisem a věnováním zakladatele Dokonalé Lásky Michala Babky) 

A abychom nezapomněli. Spokojený pes je odrazem především spokojeného pána. A tak v balíčku najdete dárek i pro vaši dokonalou pohodu – kolekci luxusního parfému a sprchového másla Jasmín v hodnotě 700 Kč!

Celkem má tedy tento balíček hodnotu 4589 Kč!

 

A zde pár tipů a inspirací pro Váš výběr:

 

1. Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně

Má váš zvířecí přítel problém se zubním kamenem, zápachem z tlamičky či s příliš citlivými dásněmi? V tom případě by u vás doma rozhodně neměl chybět tento přípravek. Láska 01 pomáhá při léčbě zánětu dásní, účinně bojuje se zubním kamenem i se zápachem. Doporučujeme používat v kombinaci s Láskou 10 - Dokonalou vodou.

 

2. Láska 10 Dokonalá Voda – biocidní roztok

Dokonalá voda je opravu dokonalá. Dalo by se říct, že téměř zázračná. Jedná se o šetrnou náhradu za antibiotika. Poradí si s infekčním onemocněním, zároveň je však citlivá vůči organismu.

 

3. Ultrajemný kartáček CURAPROX

Pro větší tlaminky (středně velcí a větší pejskové) máme nyní v nabídce geniální kartáček Curaprox Ultrasoft. Jemnější stěží najdete! Kdo zná, ví, o čem mluvíme. Perfektní nástroj a doplněk k péči Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně.

 

4. Proti hmyzu, klíšťatům a blechám

Ať už máte doma divocha, co rád pobíhá po lese anebo pohodáře, co se rád natáhne v trávě, tento přípravek přijde vždy vhod. Blechy, klíšťata ani kloši si přeci nevybírají. A protože jde o čistě přírodní přípravek, šetrnost garantujeme.

 

5. Péče o oči

Ospalky, slepená očka, výtok z očí a jeho usazování se v očním okolí – s tím vším vám pomůže přípravek Dokonalé lásky Péče o oči. Jemná směs hydrosolů neobsahuje žádné syntetické látky ani alkohol. 

 

6. Péče o uši

Trpí váš přítel na špinavá ouška? Máme řešení – přípravek Péče o uši. Vhodný je také k léčbě a ošetření meziprstí při kvasinkové infekci nebo jiných problémech.

 

7. Lněný olej z tmavého semene

Rybí olej, lososový olej, olivový olej.. a co takhle lněný olej? Málo kdo ví, že lněný olej je jasný šampion v soutěži o nejvyšší podíl Omega 3 a 6 kyselin. Vysoký je i obsah lignanů. Dbáme na kvalitu, a tak je ten náš lněný olej vyráběn výhradně ze semínek tmavého lnu, které jsou lisovány za studena. A všechna jsou z české zemědělské produkce!

 

Ale co takhle myslet i na sebe? Pojďme si ten život trochu zpříjemnit.

 

Hýčkejme se! Máme něco i pro vás.

 

a) Balzám proti bolestem

Malý kelímek plný velké pomoci. Migrény, rýma, bolest kloubů, svalů či páteře, únava. Stačí vetřít do správného místa a úleva je zaručena.

 

b) Zcela přírodní parfém Jasmín

Skutečná a reálná esence jasmínu. Vyzkoušejte, zavřete oči a nechte se touto vůni odnést až pod Himálaj, kde se tato vůně vyrábí již stovky let tím samým a tradičním způsobem.

 

Přátelé,

děkuji za projevenou důvěru. Přeji mnoho podzimního štěstí, a to nejen v naší soutěži. 

A nezapomeňte – jsme rádi za každou zpětnou vazbu od vás. Dejte nám vědět, jak jste s přípravky Dokonalé lásky spokojeni, jak pomáhají, jaký mají příběh.

 

Krásné dny.

Michal Babka

zakladatel Dokonalé Lásky

 

P. S.: Tohle opravdu můžete získat jedním nákupem. Jen do 15.11.2017.V této kategorii nejsou žádné výrobky.