Účinné ŠAMPÓNY

Inovativní šampony pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi. 

Osvědčené receptury účinných směsí jsme dovedli do dokonalosti. Nyní jsou šampony Dokonalé Lásky ještě účinnější, pohodlnější při používání a celkově tak příjemné, že budete mít chuť je vyzkoušet – i vy!

Vyšší koncentrace účinných látek zajišťuje lepší účinek. Krémová konzistence umožňuje kvalitní rozmydlení a hlubší prostupnost do struktury chlupu a vrstev kůže. Kokosový olej je osvědčený kondicionér, vyživuje srst a působí pozitivně na kůži. 

Způsob použití: Důkladně namočte srst a kůži zvířete vlažnou až teplou vodou. Z kelímku naberte potřebné množství šamponu a ve vlhkých dlaních jej lehce rozmydlete. Dávku aplikujte na zvíře a zapracujte ji do srsti a kůže. Pro běžný mycí účinek nechte působit 2-5 minut. Při potížích se srstí a kůží aplikujte šampon, poté zabalte psa do ručníku a nechte působit až 10-20 minut, dle závažnosti problému. Po uplynutí doby zvíře vždy důkladně opláchněte vodou, dokud veškerá pěna nezmizí. 

Dávkování: V případě potřeby aplikujte šampon 1× až 3× týdně do vymizení obtíží. Přípravek můžete používat i dlouhodobě. 
Velikost dávky a doba působení jsou individuální. Níže uvedené tabulky jsou orientační a dávky lze upravovat dle potřeby. 


Nejprodávanější v kategorii Účinné ŠAMPÓNY

1
Láska 24 Alergie, svědění, podpora hojení - šampon
Láska 24 Alergie, svědění, podpora hojení - šampon - Na skladě
Láska 24 Alergie, svědění, podpora hojení Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.  Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Přípravek je určen pro psy. ..
378,00 Kč
Cena bez DPH: 312,40 Kč

2
Láska 22 Pro zdravou kůži a srst - šampon
Láska 22 Pro zdravou kůži a srst - šampon - Na skladě
Láska 22 Pro zdravou kůži a srst Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.  Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Přípravek je určen pro psy. Přípravek má ..
352,00 Kč
Cena bez DPH: 290,91 Kč

Láska 22 Pro zdravou kůži a srst - šampon

Láska 22 Pro zdravou kůži a srst Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silic..

352,00 Kč Cena bez DPH: 290,91 Kč

Láska 24 Alergie, svědění, podpora hojení - šampon

Láska 24 Alergie, svědění, podpora hojení Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a ros..

378,00 Kč Cena bez DPH: 312,40 Kč

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)