Najdi rozdíl!

Zelený puntík označuje, že jsme se přihlásili k zodpovědnému odpadovému hospodářství. Jenže ještě máme velkou zásobu lahviček bez puntíku. A těch se chceme zbavit. Proto jsme připravili tento mimořádný doprodej. Produkty v původních obalech bez puntíku teď získáte o 10% levněji!

Bingo: Sleva 10% pro vás!

Lahvičky s Dokonalou Láskou budou i nadále z plastu, ten jde ale kompletně zrecyklovat. Díky tomu, že jsme se zapojili do systému EKO-KOM, dáváme každému gramu obalového materiálu šanci na jeho další využití. Takže ano, sice plast, ale ten může být znovu a znovu používán.

Zodpovědný přístup k přírodě

Jsme součástí systému EKO-KOM, který v ČR zajišťuje udržitelné odpadové hospodářství.

Doprodej skladu

Ještě nám na skladě zbývají lahvičky bez zeleného puntíku a my je tam nechceme. Pomožte nám se jich zbavit, odměnou vám bude sleva 10%!

Vyber si tu pravou!

LÁSKA 01 - Péče o zuby - s puntíkem

pro podpůrnou péči o dásně a zuby, působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní

392 Kč

Pořídit Lásku 01 - s puntíkem

LÁSKA 01 - Péče o zuby - bez puntíku

pro podpůrnou péči o dásně a zuby, působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní, s 10% slevou

353 Kč

Pořídit Lásku 01 - bez puntíku

Odborný garant říká

Jak zapojení do systému EKO-KOM vlastně funguje? Jako výrobci finančně přispíváme do systému, který zaručuje, že vámi vytříděný prázdný obal bude mít kdo odvézt, že se zpracuje na použitelný materiál a že z něj někdo vyrobí třeba cyklistický dres nebo ramínko.

Bc. Kateřina Michálková

Spokojení zákazníci

Naprosto úžasný přípravek!!! Ač jsem byla ze začátku skeptická a moc jsem tomu nevěřila, tak i já jsem byla ohromena. Samozřejmě musíte být ze začátku trpěliví a poctivě to vtírat, není to vyřešené během dne či týdne, ale už po měsíci byly vidět změny. Nyní zápach z tlamy holkám zmizel, zubní kámen se rozpustil a šel krásně dolů pomocí špachtle. Za mě prostě top. Děkuji moc.

Alenka Mastilová

Máme objednáno a zkoušíme zatím druhý den. Výsledky tedy zatím žádné nemáme (naší fence ani nepáchne z tlamičky a zubní kámen je teprve v počátcích, takže spíš jako prevence), ale musím říct, že jí to neskutečně chutná. :-D Je po tom jak divá. Akorát kartáčkem se jí to až tak moc nelíbí, nicméně statečně drží, jen se mi ho pak snaží sežrat. :-D

Lucie Daníčková

Dobrý den, pomalu ,ale jistě zubní kámen mizí. Zápach z úst už je dávno pryč. Ještě máme kus cesty před sebou,ale pro mě je největší radostí, že malý nemusí jít pod narkózu. Děkuji Dokonalá Lásko

Marsi Marcela

Výborné kvapky.. chce to každodennu 2x trpezlivost a stoji to zato...som spokojna aj moja fenka..oblubila si čistenie čo mi každy zavidi.. Stači povedat... ideme pucovat zubečky...pride ,sadne,a čaka

Ľubica Tomčalová

My už používáme cca 3 týdny nebo tak nějak a už té moji fenečce nesmrdí tak z mordy. Dneska jsem o odloupla kousek z. kamene. Týden jsme na ní byly dva ale teď už si sama večer sedne před koupelnu a čeká až ji vyčistíme zoubky. Za mě zatím super. Mám pořízené foto před a cca tak za dva týdny pořídím další a vložím foto sem. Ale jinak za mě zatím vážně skvělé

Kačka Lazorčík

Tyto kapky jsem pro svého špice koupila z čistého zoufalství skrz zubní kámen. Kapky jsme začali aplikovat před týdnem. Shodou okolností,špic měl tou dobou napuchlou mordu od zánětu pod zubem. Chystali jsme se na veterinu pro antibiotika. Nedošli jsme tam. Za 5 dnů kapky zabraly a otok je pryč. Kdybych to neviděla,tak neuvěřím. Takže budeme pokračovat v mazání a uvidíme,co na to zubní kámen. Ale už teď mohu říct SUPER!

Chovatelská Stanice Daripo
Chci si pořídit LÁSKU 01 - Péče o zuby s 10% slevou >