Skoro zázračná boswelie

Věda znovuobjevuje 1000 let známé účinky

Unikátní směs Láska 14 Intenzivní boswelie se skládá z esenciálních olejů myrhy a dvou druhů kadidlovníku, neboli boswelie. Kadidlo používá lidstvo od pradávna, látky v něm obsažené uklidňují, zmenšují úzkost, harmonizují.

Vědci si všimli, že pozitivně působí také při léčbě artridy nebo depresí. Samozřejmě, že boswelie nemohla zůstat stranou zájmu ani u nás, v Dokonalé lásce. Vyvinuli jsme tedy čistě přírodní podpůrný přípravek s opravdu všestranným využitím.

LÁSKA 14 Intenzivní boswelie je podpůrný olej, který vtíráte pejskovi do kůže a srsti. LÁSKA 15 je varianta pro inhalaci přes difuzér nebo z šátku kolem krku.

Odpočinuté svaly

Ocení zejména psi v zápřahu. Ať už máte doma sprintera či soutěžíte v agility nebo obedienci, boswelie uvolní svaly vašeho chlupatého sportovce.

 • v přípravku obsažené monoterpeny a bosweliové kyseliny snižují svalové napětí
 • zároveň se jedná o psychický harmonizant, takže pejska zklidní i po duševní stránce
 • přípravek se vtírá do kůže na určených místech před výkonem v rámci přípravy, ale můžete i po něm, když chcete psa uvolnit

Méně bolavá záda

Pokud vás někdy bolela záda, vzpomenete si na všechny ty nepříjemné pocity. Obdobně prožívají bolest naši čtyřnozí kamarádi.

 • boswelie nedokáže bolest odstranit a ani to není jejím cílem: pod určitým prahem bolest vnímat potřebujeme, upozorňuje nás na ohrožení v těle
 • boswelie snižuje vzrušivost periferních nervů, a tím vnímání bolesti oslabuje

Bystřejší mysl

Boswelie příznivě ovlivňuje kognitivní funkce, čili to, jak pes vnímá svět, orientuje se v něm, jak se učí.

 • stáří přináší úbytek kognitivních schopností, pejsci se hůře soustředí, nepodávají takový fyzický ani mentální výkon jako dřív
 • účinné látky obsažené v boswelii působí přímo v určitých centrech mozku, takže zpomalují postup tzv. Psí Alzheimerovy choroby (odborně CCD)
 • výsledkem je pejsek pozorovatelně bystřejší, vnímavější, živější, s gustem do života

Správné dýchání a méně kašle

Obzvlášť malá plemena mívají problémy s dýcháním a kašlem. Příčina spočívá v jejich tělesné konstituci, tito pejsci totiž mohou mít úzkou průdušnici. I zde boswelie může pomoci.

 • malá plemena mohou mít úzkou průdušnici, která se při vybuzení nebo stresu sevře
 • vtíráním boswelie pod krk dojde k uvolnění svalů obepínajících průdušnici
 • díky tomu jsou pak dýchací cesty lépe průchodné a kašel se zmírní

Pro tyto psy existuje jemná a šetrná pomoc. Čistě přírodní veterinární přípravky Láska 14 a LÁSKA 15 Intenzivní boswelie uvolňují napětí svalů obepínajících průdušnici, a tím pomáhají uvolnit dýchací cesty. Prospěšný je také harmonizační účinek na psychiku a regulaci dýchání.

Pohyblivé klouby

Problémy s pohybovým aparátem mohou být chronické, následkem úrazu anebo souviset se stářím. Aplikace Intenzivní boswelie pomáhá s větší hybností kloubů ve všech jmenovaných případech.

 • pozitivní výsledky boswelie v léčbě artritidy u lidí lze uplatnit také u pejsků
 • bosweliové kyseliny mají silné protizánětlivé účinky, dokáží snížit otok kloubů, ranní ztuhlost a zvyšují pohyblivost a tažnou sílu kloubů
 • narozdíl od jiných přípravků obsahuje Láska 14 Intenzivní boswelie také resiny, extrakty z pryskyřice, které obsahují významné množství právě bosweliových kyselin

Intenzivní boswelie - zázračný lektvar?

Mohlo by se zdát, že boswelie je nějakým zázrakem. Ano, pomáhá pečovat o zdraví našich mazlíčků, ale její efekt se neprojeví hned. V boswelii obsažené látky jsou sice velmi účinné, ale silné, proto se podává malá aplikační dávka.

Během užívání musíme pamatovat na několik věcí. Předně: jde o podpůrný prostředek, rozhodně nenahradí řádnou veterinární péči. Že je třeba dodržovat dávkování, snad není nutné zmiňovat. A pro zvídavé, kteří se chtějí dovědět o kadidlovníku a jeho účincích víc, máme připravený článek.


A co na boswelii říkají naši zákazníci?

Budeme moc rádi i za Váš příběh a zkušenost!

Sice nepíšu o záchvatech ale také chci pochválit. Mému pejskovi bude za pár dní 15 let. Je to křížený Německý ovčák a začal padat na jednu zadní nohu. Bála jsem se že už jo stáří dohnalo, ale vyzkoušela jsem Vaše kapky Intenzivní boswelie a pomohly i když na stáří lék není. Sice je ta noha stále slabší, ale je to mnohem lepší

Pavla Křivánková

Jsem hodně překvapená a potěšená. Olejíček vtírám a pomáhá přestala mi pokašlávat. Moc vám děkuji a doporučuji.

Ivana Koblencová

U nás velká spokojenost u dvou seniorů!

Marie Kozáková Čihálková

Já jsem úplně překvapená a Zuzi dnes spala jak dřevo...asi se jí ulevuje...a budu určitě objednávat i na zubní kámen něco :)

Petra Šeráková

LÁSKA 14 Intenzivní boswelie 30 ml

Jedinečná kompozice tří tradičních látek a to Boswellia serrata, Boswellia carteri a Commiphora my..

336,00 Kč Cena bez DPH: 277,69 Kč

LÁSKA 14 Intenzivní boswelie 50 ml

Jedinečná kompozice tří tradičních látek a to Boswellia serrata, Boswellia carteri a Commiphora my..

455,00 Kč Cena bez DPH: 376,03 Kč

LÁSKA 15 Intenzivní boswelie podpůrná inhalace

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.Jedinečná inhalační směs tří tradičních látek, a ..

494,00 Kč Cena bez DPH: 408,27 Kč

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)