Pro podporu HOJENÍ a při zánětech s antifungálním a antivirovým účinkem

Pro podporu HOJENÍ a při zánětech s antifungálním a antivirovým účinkem

Směs je určena pro podporu léčby a hojení ran, vyrážek, plísní, kožních defektů. Účinně napomáhá rychlému odléčení zánětu. Při častých opakovaných zánětech pomáhá preventivně. Velmi vhodná přírodní podpora v pooperačních stavech a rekonvalescenci z náročnějších zákroků nebo léčby. Směs je velmi vhodná v období viróz jako účinná ochrana. V útulcích a depozitech lze směs používat každodenně v místnosti určené pro nemocné či zesláblé kočičky.

Aplikace a dávkování: Na aromafiltr nakapejte příslušný počet kapek a zašroubujte jej zpět do difuzéru. Na začátku terapie používejte 6 až 8 kapek a difuzér zapněte v režimu II na 30 minut. Prvních čtrnáct dní tento postup opakujte 2x až 4x denně podle odezvy a vašeho zhodnocení situace. Po dosažení výsledků můžete postupně snižovat frekvenci užívání, ve druhé fázi terapie (3. až 6. týden) používejte difuzér 1x denně až 1x za dva dny po dobu 30 minut v režimu II. V udržovací fázi provádějte aplikaci 4x až 8x měsíčně po dobu 30 minut v režimu I. Po dobu terapie zůstává dávkování stejné - 6 až 8 kapek, mění se jen počet třicetiminutových frekvencí a to, jestli je difuzér zapnutý v pozici I nebo II.

V naléhavé situaci nebo v období, kdy potřebujete v místnosti vytvořit ochranný protivirový a antifungální prostor (karanténní stavy, příchod potenciálního zdroje apod.), můžete difuzér používat v mnohem častější frekvenci a to až 12x denně po dobu 30 minut v režimu II. Na každých 30 minut aplikujte 8 kapek směsi.

Směs Dokonalé Lásky pro kočky Pro podporu hojení a při zánětech s antifungálním a antivirovým účinkem je dodávána ve skleněné zatmavené lahvičce s vnitřním kapátkem. Lahvička je vybavena provozní etiketou a návodem k užívání.

Složení: Matricaria recutita, Pelargonium graveolens, Citrus limon, Lavandula angustifolia, Boswellia carterii. Jen 100% esenciální oleje v terapeutické kvalitě. Žádná rozpouštědla, konzervanty a jiné přidané látky.

Osvojili jste kočičku z útulku nebo jste ji zachránili z ohrožení? Pro zachránce koček a kocourků poskytujeme slevu 20 % na směsi Dokonalé Lásky.


Pro podporu hojení a při zánětech s antifungálním a antivirovým účinkem - 10 ml

Směs je určena pro podporu léčby a hojení ran, vyrážek, plísní, kožních defektů. Účinně napomáhá..

590,00 Kč Cena bez DPH: 487,60 Kč

Difuzér CoolAir Aroma pro prostorovou aromaterapii

Pokojový difuzér pro účinnou prostorovou aromaterapii. Praktický pokojový difuzér pracující "..

980,00 Kč Cena bez DPH: 809,92 Kč

Výměnný Aromafiltr

Výměnný aromafiltr. Pokud chcete používat více různých směsí, pořiďte si současně i stejný počet..

78,00 Kč Cena bez DPH: 64,46 Kč

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)