Pro zdravou SRST A KŮŽI

Pro zdravou SRST A KŮŽI

Směs pomáhá udržovat kůži a srst koček a kocourů v perfektním stavu. Můžete ji užívat v preventivním režimu nebo jako účinnou podporu léčby a ryze přírodní pomoc pro zlepšení stavu kůže a srsti. 

Aplikace a dávkování: Na aromafiltr nakapejte 6 až 8 kapek a zašroubujte jej zpět do difuzéru. V preventivním režimu užívejte 1x denně až 1x za 2 dny po dobu 30 až 60 minut (podle možnosti), difuzér v režimu I. V režimu pro podporu léčby užívejte 2x denně po dobu 30 minut v režimu difuzéru II. Po dosažení výsledku (zlepšení stavu kůže nebo srsti) přejděte na preventivní režim.

Směs můžete v občasném režimu (maximálně 1x týdně) a ve zvláštních situacích užít i napřímo - aplikujte 1 až 2 kapky do kůže kočičky (buď v zátylku nebo v jiném místě) a jemně vpracujte do kůže. Tento způsob aplikace uplatňujeme v situacích, kdy kočička podstupuje dotekovou nebo fyzioterapeutickou kúru. Kromě Raindrop se může jednat o Tellington Touch (TT), Dornovu metodu, Reiki a jiné. Směs Dokonalé Lásky vhodně podpoří snahy terapeuta.

Směs Dokonalé Lásky pro kočky Pro zdravou kůži a srst je dodávána ve skleněné zatmavené lahvičce s vnitřním kapátkem. Lahvička je vybavena provozní etiketou a návodem k užívání. 

Složení: Pelargonium graveolens, Boswellia carterii, Rosmarinus officinalis, Lavandula angustifolia. Jen 100% esenciální oleje v terapeutické kvalitě. Žádná rozpouštědla, konzervanty a jiné přidané látky.

Osvojili jste kočičku z útulku nebo jste ji zachránili z ohrožení? Pro zachránce koček a kocourků poskytujeme slevu 20 % na směsi Dokonalé Lásky.


Pro zdravou srst a kůži - 10 ml

Směs pomáhá udržovat kůži a srst koček a kocourů v perfektním stavu. Můžete ji užívat v preventi..

470,00 Kč Cena bez DPH: 388,43 Kč

Pro zdravou srst a kůži - 5 ml

Směs pomáhá udržovat kůži a srst koček a kocourů v perfektním stavu. Můžete ji užívat v preventi..

270,00 Kč Cena bez DPH: 223,14 Kč

Difuzér CoolAir Aroma pro prostorovou aromaterapii

Pokojový difuzér pro účinnou prostorovou aromaterapii. Praktický pokojový difuzér pracující "..

980,00 Kč Cena bez DPH: 809,92 Kč

Výměnný Aromafiltr

Výměnný aromafiltr. Pokud chcete používat více různých směsí, pořiďte si současně i stejný počet..

78,00 Kč Cena bez DPH: 64,46 Kč

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)