Pro zklidnění a harmonizaci PSYCHIKY

Pro zklidnění a harmonizaci PSYCHIKY

Unikátní směs se širokým spektrem účinku. Zklidní kočičku přírodní nenásilnou formou a pomůže při různých specifických potížích: stres, strach, úzkost, tíseň, agresivita atd. Směs je vhodná také pro skupinovou terapii pro zlepšení vztahů v kočičím kolektivu.

Aplikace a dávkování: Na aromafiltr nakapejte příslušný počet kapek a zašroubujte jej zpět do difuzéru. Na začátku terapie používejte 6 až 8 kapek a difuzér zapněte v režimu II na 30 minut. Prvních čtrnáct dní tento postup opakujte 2x až 4x denně podle odezvy a vašeho zhodnocení situace. Po dosažení výsledků můžete postupně snižovat frekvenci užívání, ve druhé fázi terapie (3. až 6. týden) používejte difuzér 1x denně až 1x za dva dny po dobu 30 minut v režimu II. V udržovací fázi provádějte aplikaci 4x až 8x měsíčně po dobu 30 minut v režimu I. Po dobu terapie zůstává dávkování stejné - 6 až 8 kapek, mění se jen počet třicetiminutových frekvencí a to, jestli je difuzér zapnutý v pozici I nebo II.
Směs Pro zklidnění a harmonizaci psychiky můžete aplikovat také v náhlé závažnější situaci - 16 kapek na 30 minut, difuzér v režimu II.

Složení: Valeriana officinalis, Lavandula angustifolia, Citrus sinensis, Salvia sclarea, Citrus limetta, Citrus aurantinum. Jen 100% esenciální oleje v terapeutické kvalitě. Žádná rozpouštědla, konzervanty a jiné přidané látky.

Osvojili jste kočičku z útulku nebo jste ji zachránili z ohrožení? Pro zachránce koček a kocourků poskytujeme slevu 20 % na směsi Dokonalé Lásky.


Pro zklidnění a harmonizaci psychiky - 10 ml

Unikátní směs se širokým spektrem účinku. Zklidní kočičku přírodní nenásilnou formou a pomůže při r..

490,00 Kč Cena bez DPH: 404,96 Kč

Pro zklidnění a harmonizaci psychiky - 5 ml

..

290,00 Kč Cena bez DPH: 239,67 Kč

Difuzér CoolAir Aroma pro prostorovou aromaterapii

Pokojový difuzér pro účinnou prostorovou aromaterapii. Praktický pokojový difuzér pracující "..

980,00 Kč Cena bez DPH: 809,92 Kč

Výměnný Aromafiltr

Výměnný aromafiltr. Pokud chcete používat více různých směsí, pořiďte si současně i stejný počet..

78,00 Kč Cena bez DPH: 64,46 Kč

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)