Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.


Šípek je základní bylina, kterou zvířata využívají pro podporu imunitního systému, pro regeneraci a podporu jater, při onemocnění močových orgánů, pro buněčnou regeneraci a hojení. Jako přírodní zdroj vitamínu C je vhodný u zvířat v rekonvalescenci, pro podporu a regeneraci kloubů a pohybového aparátu. Šípek je důležitá součást pomoci u zvířat s psychickou poruchou nebo stresovým projevem. Napomáhá detoxikaci a podpoře prevence sezónních onemocnění. Napomáhá správné funkci trávení, vstřebávání a příjmu ostatních přírodních látek. Velice vhodný jako podpora zvířat s epilepsií. 


Dávkování a způsob použití: Podávejte přiměřené množství (maximálně 1 polévková lžíce na 10 kg) samostatně k pojídání. Při fanatickém příjmu lze podávání opakovat i několikrát denně. Řezaný šípek lze ještě nadrtit případně rozemlít na prášek.


Složení: Šípek plod sušený sekaný Rosa canina


Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby. 


Upozornění: Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. 


Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby. 


Obsah: 500 g

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

LÁSKA B20 Šípek - plod sušený sekaný 500 g

  • Výrobce: Dokonalá Láska
  • Kód výrobku: Šípek sušený sekaný 500 g
  • Dostupnost: Na skladě
  • 296,00 Kč

  • Cena bez DPH: 244,63 Kč