Pro pejsky s projevy separační úzkosti, kteří musejí zůstávat delší dobu o samotě nebo utrpěli ztrátu ve smečce. Pomáhá psům také v případech rozchodu partnerů nebo úmrtí v rodině. Účinně pomáhá specificky harmonizovat a uklidňovat psa přírodními látkami. Nezapomeňte, že i při užívání léčivého oleje proti separační úzkosti, byste měli dobu, po kterou je pes opuštěn, omezovat na nejnutnější minimum.

Dávkování a způsob použití:

1 ml na 3 kg hmotnosti psa. 1x až 2x denně odlejte potřebné množství do dlaně a jemně avšak důkladně vetřete do kůže v oblasti krevního řečiště. Vhodná místa jsou v podpaždí, na vnitřních stranách stehen, na břiše, na kořeni ocasu a mezi ušima. Zpočátku aplikujte jen před opuštěním psa na delší dobu. V případě potřeby můžete jednou týdně dávkování jednorázově zvýšit a to až trojnásobně. I při používání přípravku, byste měli dobu po kterou je pes opuštěn, omezovat na nejnutnější minimum. Pokud to pes upřednostňuje, může účinné látky inhalovat přímo z lahvičky nebo z vašich dlaní. Než budete lahvičku používat poprvé, prozkoumejte ji a očichejte společně s Vaším psem, nechte jej seznámit se s jeho novým pomocníkem pro dosažení psychické pohody. Jako doprovodnou terapii doporučujeme používání CD1 Audioterapie pro psy. 

Složení:

Slunečnicový olej, mandlový olej, vitamin E (tokoferol), esenciální olej – majoránka zahradní, esenciální olej – neroli (olej z květů hořkého pomeranče), esenciální olej – bazalka sladká, esenciální olej – kadidlovník pilovitý (boswellia serrata), esenciální olej – petitgrain (olej z listů pomeranče) esenciální olej – ylang ylang (kananga vonná), esenciální olej – šalvěj muškátová. 

Upozornění:

Veterinární přípravek určený pro psy. Nepodávejte vnitřně. Složením není vhodný pro epileptiky. Pouze pro vnější použití. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Přípravek není určen pro březí a kojící feny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud je u psa přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

Doba použitelnosti:

1 rok od data výroby. Datum výroby na etiketě. 

Balení:

Zatmavená plastová láhev s černým víčkem.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

LÁSKA 58 Při separační úzkosti - 200 ml olej k vetření pro pejsky

  • 420,00 Kč

  • Cena bez DPH: 347,11 Kč

Tagy: psychika, úzkost, psi

Zákazníci také kupují ...

LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně - 30 ml - pro pejsky

LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně   Veterinární  přípravek pro psy   Sl..

380,00 Kč Ex Tax: 314,05 Kč

Audioterapie pro psy CD1

Používejte CD1 - jako uklidňující prvek - jako překrývací zvukovou clonu Po krátkém nácviku..

349,00 Kč Ex Tax: 288,43 Kč

mp3 verze CD 1 Audioterapie pro pejsky

CD 1 obsahuje 10 unikátních skladeb, které pomohou i vašemu pejskovi. Pokud objednáváte jen ..

230,00 Kč Ex Tax: 190,08 Kč