Obsah balení: 

1 ml Láska 52 Viola odorata absolue

100 ml Láska D02 Hydrosol Růže


Popis:

Psi v traumatu a posttraumatické stavu při zoofarmakognozii vybírají a používají právě tyto dvě látky. Proto je určen hlavně pro ty, kteří mají v péči takového psa nebo přicházeji s psy v posttraumatickém stavu častěji do kontaktu.


Viola odorata je endogenní kanabinoid a relaxant přinášející konejšivou podporu a možnost první imtimnější práce se psem. Jedná se o absolue extrakci z listu. 


Hydrosol Růže damascénské je výkonný stabilizátor emocí. Je věděcky potvrzeno, že i samotná inhalace této látky pomáhá snížení hladiny adrenalinu až o 30 %. Psi tento hydrosol přijímají orálně (olizováním) nebo jej chtějí vtírat do srsti, nejčastěji po straně krku nebo do vnitřní strany stehna. 


Postup při práci s traumasetem:

Nastříkejte si na ruku Láska D02 hydrosol růže. Pokud se pes bojí zvuku dávkovače, tak odšroubujte kryt lahvičky a hydrosol odlévejte. Nechte psa, ať se s látkou na ruce seznámí, očichá, případně olízne. Nespěchejte. Pokud pes naznačuje, že chce rukou s hydrosolem hladit, pak to proveďte, avšak velmi jemně a pomalu. Psa hlaďte zpočátku spíše otočenou rukou, tedy ne dlaní. Vtírejte látku do míst, která pes nabízí. Pokud chce látku olizovat (popíjet), pak mu to dopřejte. Předávkování hydrosolem není možné.


Poté použijte lahvičku Láska 52 Viola odorata. Nabídněte k očichávání otevřenou lahvičku ze vzdálenosti cca 10 cm od čeníšku. V případě odmítání pes odejde - vše ostatní je normální chování při inhalaci (občasné odvracení hlavy, křenění, zívání, kýchání - vše je v pořádku). Bude-li chtít pes olizovat hrdlo lahvičky, nechte jej. Můžete si také otřít trošičku na prsty, jemně rozetřít a dát olízat. Pokud chce delší dobu relaxovat u otevřené lahvičky či víčka, umožněte mu to. 


Postup případně opakujte a proceduru provádějte tak dlouho, jak odečtete z reakcí psa. 
Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

LÁSKA 59 Traumaset malý

trauma psychika zklidnění relaxace psi

  • Výrobce: Dokonalá Láska
  • Kód výrobku: Láska 59 Traumaset malý
  • Dostupnost: Na skladě
  • 662,00 Kč

  • Cena bez DPH: 547,11 Kč

Doprava zdarma

Po ČR při objednávce nad 900Kč

Blesková expedice

Než zahřmí máte objednávku doma

Odborná poradna

Jsme tu především pro vás a vaše domácí mazlíčky

Čistě přírodní

Maximum přírody v každém z produktů