Pokud již relaxujete se základním terapeutickým CD1 a potřebujete se připravit na obávanou silvestrovskou noc, jistě uvítáte novinku - připravili jsme pro vás samostatný oddíl z CD2, abyste nemuseli pořizovat celé CD2, když váš pejsek nepotřebuje řešit žádnou jinou fóbii.

S tímto třífázovým cyklem ještě stihnete natrénovat do Silvestra.
Avšak pozor, je nutné mít za sebou nácvik relaxace s CD1, které slouží jako opora při terapii. CD1 je rovněž k dispozici v mp3 verzi.

Pokud objednáváte jen mp3 album a ne žádné další přípravky, které budou poslány jako balík či psaní, pak zvolte jako dopravu: Osobní odběr, formu úhradu zvolte: bankovní převod. Album vám bude posláno přes datovou úschovnu a na vámi zadanou mailovou adresu přijde upozornění.


Více o tom k čemu je audioterapie vhodná si můžete přečíst v článku zde.


STRACH Z PETARD, VÝSTŘELŮ A OHŇOSTROJE

Zkuste tyto problémy řešit s audioterapií pro pejsky. Je založena na úzké závislosti psa, jako druhu, na člověku, která se vyvíjela po desetitisíce let. Zvuk srdce spokojeného a zdravého člověka je hlavním prvkem, dalšími jsou relaxační dýchání, ozvuky psího plodu v matčině bříšku a jiné. Desenzitizace ve spojení s oporou specifických zvukových vjemů je velice účinnou cestou. Cílem tohoto léčebného a cvičebního CD je stav, kdy pejsek přijímá vnější vlivy za normální nebo alespoň přijatelné. 

Jak používat toto CD?

Každý problém má svou terapeutickou skladbu ve třech odlišných provedeních A, B a C.  Skladbu poslouchejte ve třech fázích:

Fáze A (Skladba A) - poslouchejte společně s pejskem 1 až 3 týdny alespoň 1,5 hodiny denně.FÁZE B (Skladba B) - poslouchejte společně s pejskem 2 až 4 týdny alespoň 1,5 hodiny denně. Druhý týden již můžete pejska nechat poslouchat i samotného, pokud reaguje dobře. FÁZE C(Skladba C) - tréningová fáze. Tato skladba je bez pomocných audiálních vstupů. Pouštějte pejskovi cca jednou týdně. Pokud by na Skladbu C reagoval nervózně, vraťte se ke Skladbě B.

Pokud je něco v nepořádku, pusťte pejskovi jeho oblíbenou skladbu z CD 1.

Mějte na paměti, že každý pes má jiné možnosti a propozice, v některých případech je třeba terapii provozovat i několik měsíců. 
Stejným postupem, avšak velmi opatrně můžeme ovlivňovat i březí fenku a budoucí postoje narozených pejsků. Skladby ve fázi C je možno pouštět velmi potichu i štěňatům v čerstvém vrhu. V dospělosti pak tyto zvuky budou považovat za normální (přijatelné). 

Kombinování s jinými metodami:

Velmi vhodná je spolupráce s aromaterapií (Proti strachu a úzkosti, Proti hyperaktivitě, Proti bolesti, Pro spokojené a zdravé stáří atd.). Také doporučujeme kombinování s Tellington-Touch (TTouch obláčkový levhart, TTouch doteky na uších, TTouch mýval a jiné).

Zvláštní poděkování: Herbert Schenk (odborná spolupráce), PhD. Alexander Hanson (odborná spolupráce), psí útulky a stanice v ČR a v Rakousku (výzkum a dokumentace).

© 2011 Dokonalá láska

Všechna práva výrobce a vlastníků autorských práv k dílu jsou vyhrazena. Bez souhlasu je výroba kopií, pronájem, veřejné provozování této nahrávky zakázáno.

Vyzkoušeli jste již CD 1 pro relaxaci, proti úzkosti, nervozitě, stresu a proti hyperaktivitě, při pooperačních stavech, při únavě, ve stáří?

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Pro zvládnutí silvestrovské noci - audioterapeutický cyklus

  • 85,00 Kč

  • Cena bez DPH: 70,25 Kč

Tagy: audioterapie, psychika, psi

Zákazníci také kupují ...

mp3 verze CD 1 Audioterapie pro pejsky

CD 1 obsahuje 10 unikátních skladeb, které pomohou i vašemu pejskovi. Pokud objednáváte jen ..

230,00 Kč Ex Tax: 190,08 Kč

mp3 verze CD1+CD2 Audioterapie pro pejsky

Pokud objednáváte jen mp3 album a ne žádné další přípravky, které budou poslány jako balík či psa..

390,00 Kč Ex Tax: 322,31 Kč

Trénink je rozhovor

V současné době asi není v České republice trenér, který by k pozitivním metodám výcviku měl tolik c..

369,00 Kč Ex Tax: 335,45 Kč

Doprava zdarma

Po ČR při objednávce nad 900Kč

Blesková expedice

Než zahřmí máte objednávku doma

Odborná poradna

Jsme tu především pro vás a vaše domácí mazlíčky

Čistě přírodní

Maximum přírody v každém z produktů