Proti klíšťatům, blechám a hmyzu

 

Existuje přírodní přípravek, který je bezpečný a přitom účinný

Všichni chceme našim psům pomoci. To může být důvod, proč skočíme na leckterý nebezpečný „zlepšovák“. Strach z klíšťat tolik živený médii lidi dotlačil k tomu, že kupují nejrůznější obojky, pipety a podobné věci pod příslibem maximální ochrany - ale zapomínají sledovat složení nebo informace o účinných látkách. 

Přitom všechny ty maximálně účinné syntetické produkty jsou založeny na používání velmi nebezpečných jedovatých látek. Většinou jsou původně určeny k hubení hlodavců nebo k používání ve válečných podmínkách. Jako například nejrozšířenější insekticid - permethrin

Ve snaze pomoci psovi (nebo spíše sobě?) tak lidé nevědomě psa celou sezónu tráví nebezpečnou látkou. 

 

Přípravky Dokonalé Lásky proti hmyzu jsou čistě přírodní a neobsahují žádné z jedovatých látek. 

Dokonce neobsahují ani alkohol a nebezpečný tea-tree. 

A to je skvělá jistota.

A přitom poskytují dostatečnou ochranu. To bylo jasné již z výsledků veřejného testování v roce 2014. A potvrzují to průběžně ohlasy chovatelů. 

Šampon je určen hlavně k odblešení a ke kontrole výskytu blech.

Ale několik dní po koupeli (až týden) poskytuje i ochrannou funkci. 

Spreje jsou velmi užitečné jako ochrana  proti klíšťatům, klošům, sviluškám.

Používejte před procházkou nebo při pobytu v lokalitě s větším výskytem.

Při aplikaci 1x denně docílíte nejlepšího účinku. 

Směs je psy velmi dobře snášena. 

Olizování nevadí. Není škodlivý ani při kontaktu psa s dětmi nebo jinými zvířaty. 

 

CO NA TO ŘÍKAJÍ CHOVATELÉ? 

Andrea Andy Burešová

Hradec Králové a Býšť, 1x zlatý retrívr, 1x FC retrívr

"Dokonalý sprej z Dokonalé lásky. Jinak mě to říct nenapadá. A jedna zajímavá věc je, my to nepoužíváme každý den, ale tak jednou za tři dny a stejně žádné klíště. A přitom tady je jich letos fakt hodně!"

 

Pavla Strejcová

Praha 9 a Mělnicko (smíšené lesy, bučina, Klánovický les), 1x bígl, 1x kříženec čivavy

"Tak nakonec jsme jedno chytili. Měl ho Koniáš po krkem na hrudníku a přinesli jsme si ho z klánovické obory. Ale do té doby a i potom to bylo dobré. Asi dvakrát za květen jsem sebrala dvě taková pomalu lezoucí klíšťata. Vůně mi vyhovuje a ta vůně octa na začátku mi vůbec nevadí."

 

poznámky Dokonalé Lásky:

1) Oblast Prahy 9 patří k nejméně úspěšným. A to zcela jistě i proto, že se zde vyskytuje 13. druh klíštěte a také proto, že v této oblasti je letos abnormální výskyt klíšťat. Naštěstí tato oblast nepatří k těm, kde je nákaza boreliózou vysoce pravděpodobná. 

2) Hrudník a oblast za a pod ušima jsou nejčastěji napadená místa na těle psa.

 

 

Laďule Andrýsková

Rokycansko, malá obec, terén: smíšený les, louky, 2x NO, pes

"Pomalu nám dochází obsah v lahvičce, takže to znamená, že sprej vydrží na necelý měsíc na dva psy. Za tu dobu musím říci, že to je dost dobré, protože jsme neměli ani jedno přisáté klíště. Když přijdeme z velké procházky, tak je vždy prohlížím. Občas najdu lezoucí, ale spíš jenom po nohách. Jednou jsem našla takové, co vypadalo přichycené, ale nebylo nasáté a když jsem se ho dotknula, tak spadlo a neutíkalo. Dvakrát jsme byli někde dál a to na čtyři dny v jedné vesnici u Nepomuka a na jeden víkend u Skalky nedaleko Chebu a taky jsme si nic nepřinesli. Za nás to považuji za dost úspěšný sprej."

 

Alena Ištvánková

Lokalita: Jihovýchodní Morava - Hodonín, Kyjov, Chřibské vrchy, Pes: Japan chin, dlouhá srst.

"Přípravek jsem začala testovat na dovolené. Lokalita Chřibů je vyhlášena jako "ráj pro klíšťata". První den jsme nestačily sbírat klíšťata se srsti, některé se stačily přisát. ( Přisáté klíště jsem ještě nastříkla a šlo nádherně vyndat). Přípravek jsem aplikovala na "podvozek" psa. V prvních dnech byl časový interval i kratší než 6 hod. Po dvou dnech - dle mého po důkladnějším proniknutí na pokožku a srst ( máme velice hustou a taky dlouhou srst ) jsme měli od klíšťat pokoj. Ojediněle se vyskytlo lezoucí po srsti, po nástřiku bylo paralizováno a šlo oddělat. Přípravek lehce barvil bílou srst - přičítala bych to jablečnému octu, ale není to nic zásadního. V zásadě jsem s přípravkem spokojena a rozhodně doporučuji.

U dalšího pejska - krátkosrstý kříženec byl nástup účinku daleko rychlejší - od jeho paničky velká spokojenost.

Přípravek jsem používala i na sebe a své kamarádky a musím říct, že my jsme klíšťata neměly."

 

Lenka Hovorková

"Podávám hlášení ohledně spreje proti klíšťatům, blechám aj. 

Chebsko-Františkovy Lázně. Amy nemá jediné klíště. Chodí po poli, v lesíku, ve vysoké trávě a nic. A ještě jeden poznatek: kamarád po sportu při grilování měl totálně poštípané nohy od komárů, neustále šli jen po něm (pořád se plácal a oháněl). Dovolila jsem si udělat pokus na jeho pokousaných lýtkách - a od postříkání ho už nic neďoblo. Měla jsem ho tím postříkat hned:) Akorát aroma mu vadilo:)"

 

poznámky Dokonalé Lásky:

Přípravek mohou používat i lidé. Těhotné a kojící ženy mohou tento prej používat jen v omezeném dávkování (3 dávky na každou nohu, jen na nohy). Pokud vám nevadí aroma, můžete sprej použít na oblečení.

 

 

Andrea Štěpánková

„Dokonalá lásko - testujeme od 16.5. váš přípravek proti hmyzu,klíšťatům a blechám - každodenní návštěva lesa a louky a musím říct že jsem nadmíru spokojená , jeden den jsme vynechali a donesli jsme si dvě zakousnutá a čtyři lezoucí klíšťata - při používání jen dvě lezoucí jeden den - jinak nikde nic - mohli jsme srovnat s netestujícím psím kámošem co po společném venčení odcházel doslova obsypán. A přes mojí výraznou alergii (kýchací) na cokoliv aromatického se tato u vašeho přípravku neprojevila - i když méně aromatickou verzi bych uvítala.“

 

Lucie Kolbová, Hotel pro psy,Kostelec na Hané

„Testování proběhlo na 9 psech po dobu 3 dní na vycházkách (cca 1,5hodiny), terén polní cesta, listnatý les, vysoká tráva. Myslím, že přípravek je psy velmi dobře snášen, je účinný, z 9 psů jedno přisáté klíště je velký úspěch, po aplikaci pipet je přisátí klíštat daleko četnější. Pro mě obrovská výhoda, že je čistě přírodní. Děkuji, že jsem se mohla testování zúčastnit a tento přípravek vyzkoušet, ráda jej budu doporučovat.“


Proti hmyzu, klíšťatům a blechám - přírodní ochranný sprej 100 ml

Zcela přírodní ochranný sprej. Účinek na: KLÍŠŤATA, BLECHY, KLOŠE, VŠI, SVILUŠKY, KOMÁRY, MOUCHY ..

433,00 Kč Cena bez DPH: 357,85 Kč

Proti hmyzu, klíšťatům a blechám - přírodní ochranný sprej 200 ml

Zcela přírodní ochranný sprej. Účinek na: KLÍŠŤATA, BLECHY, KLOŠE, VŠI, SVILUŠKY, KOMÁRY, MOUCHY ..

637,00 Kč Cena bez DPH: 526,45 Kč

Proti hmyzu, klíšťatům a blechám - přírodní ochranný sprej 50 ml

Zcela přírodní ochranný sprej. Účinek na: KLÍŠŤATA, BLECHY, KLOŠE, VŠI, SVILUŠKY, KOMÁRY, MOUCHY ..

327,00 Kč Cena bez DPH: 270,25 Kč

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)