Miniazyl Voříškov založily dvě holky. Holky, které spojuje láska ke psům. Víme, že nezměníme celý svět, ale můžeme změnit život alespoň několika psům. A už to je takový malý zázrak. Psů potřebných naší péče přibývá a my to bez Vaší pomoci nezvládneme. 
Delikátní a přirozená vůně pro člověka i psa.

Příjemně relaxační, lehce dezinfekční a antibakteriální účinek.  

Stačí 3 kapky do difuzéru nebo 4 do aromalampy.

Lze použít i na kapesníček nebo kus látky. 

Složení: Jasminum grandiflorum, Santalum album, Citrus sinensis, Vanilla planifolia

Neužívejte vnitřně, uchovejte mimo dosah dětí


Složení této směsi je plně přizpůsobeno jak lidskému prožitku, tak velmi jemnému čichu psů. Tuto vůni člověk prožívá jako svěže sladkou, příjemně harmonizující. A stejně ji vnímá i většina psů. Je to vůně lásky, harmonizace a míru. 


Jedná se o kompozici čtveřice čistě přírodních látek. 

Hlavní tón ve směsi udává jasmín (Jasminum grandiflorum). Skutečný, ryze přírodní, neodolatelný. V aromapsychologii má tento jasmín velmi široké využití - při depresivních stavech, úzkostech, emoční labilitě, ale například i při sexuálních potížích. Jasmín je výkonný stabilizátor emocí.

Další složkou je santal (Santalum album), který důmyslně propojuje jasmín s třetí látkou, kterou je silice sicilského rudého pomeranče (Citrus sinensis). 

Santal bývá v aromaterapii používán při psychických krizích, frustraci a při podrážděnosti. Jedná se o harmonizant s rovnoměrně výváženým účinkem stimulačním, adaptogenním a relaxačním. 

Pomeranč je stabilizátor emocí s vyváženým stimulačním i relaxačním působením. Posiluje činnost pravé mozkové hemisféry.  

Kompozici unikátně dotváří a zaobaluje esenciální olej z resinu skutečné madagaskarské vanilky (Vanilla planifolia). Vanilka je velmi silný relaxant, uklidňuje při úzkosti, nervozitě, podráždění, je vhodná i při nespavosti a nechutenství. 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Strom lásky - Miniazyl Voříškov - Láska 201 Jasmínový pomeranč - 10 ml

  • Výrobce: Dokonalá Láska
  • Kód výrobku: Láska 201 Jasmínový pomeranč, 10ml
  • Dostupnost: Na skladě
  • 375,00 Kč

  • Cena bez DPH: 309,92 Kč

Tagy: jasmín, jasmínový pomeranč, přírodní vůně, psi, lidi