Organizace Naděje pro čtyři packy byla založena před osmi lety a od té doby se věnuje pejskům, kočičkám a dalším zvířátkům v nouzi. Snažíme se udělat maximum pro to, aby tu zvířátka žila spokojeným životem a byla šťastná.

Myslíme i na ty, kteří odvádí tu nejnáročnější práci. Pojďme jim společně nadělit pod strom lásky radost a poděkovat jim za jejich nezištnou pomoc. Proto je tento parfém určen pro dobrovolníky, kteří se starají o pejsky, kočičky a další zvířátka.


Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

Inhalační směs určena pro psy s projevy posttraumatického stavu, nebo při akutním traumatu. Stavu, který se projevuje bázlivostí, uzavřením, úzkosti, obrannou agresivitou i z důvodu strachu sám o sebe, poruchou učení, roztěkaností, nadměrnou excitací a emoční nestabilitou. Směs je vhodná pro zvířata, která netolerují manipulaci, nebo je pro ně zátěží. Inhalační cesta je vhodná i pro kolektiv zvířat jako je útulek, hotel atd. Směs lze využít i pro inhalaci z lahvičky při přímé práci se zvířetem.

Dávkování a způsob použití:

Studenoproudý difuzér s filtrem – 1x - 2x denně nakapejte na filtr 2-5 kapek (dle velikosti prostoru) a zapněte na dobu 1 hodiny. V nepřítomnosti lze využít časovacích hodin do zásuvky. Nebulizační difuzér – dle individuálního nastavení, maximální denní dávka 0,3 ml. Inhalace z lahvičky: otevřete lahvičku a položte před zvíře, které si samovolně nabere nozdrami potřebné množství přípravku. Maximální doba inhalace by neměla přesáhnout 10 minut denně. Inhalace z látky – na šátek, nebo látku naneste 2 kapky a umístěte na krk zvířete. Doba této aplikační formy by neměla přesáhnout 14 dní. 

Složení:

100% esenciální oleje Viola odorata absolue – violka, Citrus sinensis – pomeranč, Majorana hortensis – majoránka,  Pogostemon cablin – pačuli, Rosa damascena – růže, Santalum album – santal.

Upozornění:

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodný v období gravidity a kojení.

Doba použitelnosti:

2 roky od data výroby. 


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Strom lásky - Naděje pro 4 packy - Láska 53 Při traumatu a stresové zátěži podpůrná inhalace

  • 543,00 Kč

  • Cena bez DPH: 448,76 Kč

Tagy: psi, psychika, stres