Psí útulek u Šmudliny -  nesmírně si vážím toho, že jsme dostali šanci zabojovat a získat dary pro naše svěřence. Když už nemají teplo domova, snažíme se jim dopřát alespoň to, co je v našich silách. Náš útulek je totiž leckdy to nejlepší, co je v životě potká a díky vám si můžeme dovolit i něco navíc. 


Olej k vetření do kůže. Unikátní synergická směs přírodním fytoestrogenních zdrojů, urovnávající hormonální nerovnováhu u fen. Vhodné pro fenky trpící falešnou březostí.  Vhodné jako pomoc při řešení behaviorálních obtížích, způsobených rozhozením pohlavního cyklu fen. Vhodné pro přípravu organizmu feny na kastrace, nebo pro urovnání hormonálních hladin po kastraci fenky.

Synergická směs rostlinných silic v zastudena lisovaných olejích. 


Dávkování a způsob použití:

Do 13 kg hmotnosti - půl čajové lžičky (2,5 ml), 13 až 30 kg - 1 čajová lžička (5 ml), 30 kg a více - 1 až 2 čajové lžičky (5 ml až 10 ml), v kritickém období jemně vetřete do vnitřní části stehen a do bříška. Olej vetřete velmi jemnými krouživými pohyby. Aplikaci provádějte minimálně 1x denně do odeznění problému, maximálně 5x denně. Aplikační dávka lze dle potřeby snížit až na polovinu.

  

Složení:

rostlinné silice - Matricaria recutita, Pelargonium graveolens, Foeniculum vulgare, Humulus lupulus,  Lavandula angustifolia; zastudena lisované oleje: mandlový, slunečnicový; vitamín E


Upozornění:

Veterinární přípravek určený pro psy. Nepodávejte vnitřně. Složením není vhodný pro epileptiky. Pouze pro vnější použití. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Přípravek není určen pro březí a kojící feny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud je u psa přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.


Doba použitelnosti:

1 rok od data výroby. Datum výroby na etiketě. 


Balení:

Zatmavená plastová láhev s černým víčkem.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Strom lásky - Psí útulek u Šmudliny - Hormonální nerovnováha a falešná březost - 50 ml - pro fenky

  • Výrobce: Dokonalá Láska
  • Kód výrobku: 50 ml - olej ke vtírání do kůže
  • Dostupnost: Na skladě
  • 290,00 Kč

  • Cena bez DPH: 239,67 Kč

Tagy: psychika, hormony, psi, feny