Psí útulek u Šmudliny -  nesmírně si vážím toho, že jsme dostali šanci zabojovat a získat dary pro naše svěřence. Když už nemají teplo domova, snažíme se jim dopřát alespoň to, co je v našich silách. Náš útulek je totiž leckdy to nejlepší, co je v životě potká a díky vám si můžeme dovolit i něco navíc. 


Myslíme i na ty, kteří odvádí tu nejnáročnější práci. Pojďme jim společně nadělit pod strom lásky radost a poděkovat jim za jejich nezištnou pomoc. Proto je tento parfém určen pro dobrovolníky, kteří se o pejsky starají.


Stačí týden a jasmín se svým nezaměnitelným aroma a působením na osobnost a psychiku se stane vaším osobním parfémem na celý život. Už se bez něj neobejdete. Ale to naprosto nevadí! Účinky jasmínu jsou jen pozitivní - pro vás i pro vaše okolí.  

 

Jestliže růže je královnou květin, pak jasmín je králem. Toto rčení neplatí jen o vůni, ale i mezi terapeuty. Jasmín, podobně jako růže, figuruje v mnoha aromaterapeutických recepturách.  

 

Jasmínový přírodní parfém vyráběný tradiční metodou disponuje hlubokým komplexem vůní s bohatými tóny sladkého jasmínu a santalového dřeva. Nádherně svůdná vůně jasmínového parfému je tím intenzivnější, čím více se blíží noc - stejně jako v přírodě. To je nádherná vlastnost ryze přírodního parfému, že se chová jako původní rostlina. 

 

Terapeutický význam parfému:
Dosažení emocionální rovnováhy

- antibakteriální

- zmírňuje úzkost a stres

- zmírňuje deprese

- vyrovnává hormonální hladinu

- velmi vhodný při PMS

- pomáhá při vyčerpání

- podpora osobnosti ve výzvách

- pro schopnost nadhledu

- vhodný při pocitech méněcenosti, ublížení a křivdy

- užitečný pro suchou, mastnou, podrážděnou a citlivou pokožku

- příjemně afrodiziakální účinek

 

Jaký je hlavní duchovní vliv tohoto parfému? Tento olej je již tisíce let používán pro dosažení emocionální rovnováhy. Jasmínový olej bývá úspěšně nasazován v boji proti depresi a úzkosti a vítězí cestou euforie a štěstí.

 

barva čakry: červená, růžová

 

Návod k použití:
Otočte lahvičku a přiložte aplikátorem na kůži a lehce přejeďte. Pro lehký dojem vůně použijte parfém zhruba na 1 centimetr délky. Chcete-li docílit opravdu silný dojem a terapeutické dopady na osobnost, vytvořte parfémem delší stopu, nebo jej použijte na více místech. Doporučené a tradiční místo pro nanesení parfému je na kůži pod ušním lalůčkem nebo na vnitřní straně zápěstí. Lahvička s přírodním parfémem je vybavena pohodlným roll-onem, který nechává dostatečnou stopu parfému. Účinné látky parfému pak jemně
pronikají do kůže a vytváří zde osobnostní bouquet. Tento jev je možný jen u přírodních látek a ne u syntetických výrobků.

 

Ano, tento parfém můžete používat i se svým pejskem. 

Ještě prohloubíte Váš vztah a dodáte mu nový rozměr společné relaxace.

A navíc organismus psa jemně zazásobíte prospěšnými látkami. 

Aplikujte roll-onem parfém na svou dlaň, zlehka rozetřete - a pak už se věnujte Vaší oblíbené činnosti s pejsky, hlaďte se a mazlete…

 

Zajímavost

Věděli jste, že na 1 litr jasmínového oleje je zapotřebí 500 kg jasmínových květů, což je přes 3,5 milionu okvětních lístků?

 

Rostlina

Jasminum grandiflorum

Jasmínový olej pro výrobu tohoto přírodního parfému je získáván parní destilací z květu rostliny.

 

Složení:

Santalum album, Jasminum grandiflorum L.

 

Doba použitelnosti: 

V podstatě neomezená. Parfém na tradiční bázi santalového oleje zachovává příznivé hodnoty po desetiletí.

 

Znáte i velmi čisté luxusní sprchové a koupelové máslo Jasmín?

Najdete jej zde!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Strom lásky - Psí útulek u Šmudliny - Jasmín - parfém 5 ml

  • Výrobce: Dokonalá Láska
  • Kód výrobku: jasmín 5 ml s roll-onem
  • Dostupnost: Na skladě
  • 420,00 Kč

  • Cena bez DPH: 347,11 Kč

Tagy: přírodní, parfém, dokonalý muž, jasmín