Klub přátel

Klub přátel Dokonalé Lásky

Přátelé,

každý den se snažíme naše služby pro vás posouvat dál a dál. Nechceme být jen fotkami přípravků a neosobními tvory někde daleko na druhém konci drátků. Jsme lidé. A jsme rádi mezi vámi. Milujeme společná potkávání, rozhovory, povídání. Každé naše setkání je tak inspirující, podnětné a především dobíjející. Vy nás ženete, dodáváte energii přemýšlet, plánovat a zlepšovat. Rádi se dozvídáme, jak se mají vaši zvířecí společníci. Co je trápí, co je těší, co se jim líbí? A co vám?

Tak jsme se zamysleli, jak vám být blíž. Jak se doopravdy dostat mezi vás, spřátelit se, popovídat si, znát se. A tak jsme vytvořili Klub přátel Dokonalé lásky. Prostřednictvím tohoto klubu budeme v těsném kontaktu. Vy budete jako první vědět, co chystáme, my budeme jako první vědět, co potřebujete. Připravili jsme pro vás výhody, dárečky, slevy. Stanete se našimi přáteli a my vám na oplátku každý měsíc připravíme lákavou akci či nabídku, poskytneme slevu či odměnu a především, poznáme se.

Souhlasíte?

Je to jednoduché. Na našich internetových stránkách se zaregistrujte do Klubu přátel Dokonalé lásky. A pak už se jen můžete těšit na samé novoty. Slevy, bonusy, zvýhodněné balíčky, newslettery, příběhy.

Tak neváhejte a přidejte se k Dokonalé Lásce.

Postup registrace: Pokud chcete využívat slevu KPDL v našem eshopu, zaregistrujte se zde a poté pošlete e-mail s požadavkem na adresu klub@dokonalalaska.cz. Budete zaregistrováni do skupiny zákazníků KPDL a kdykoliv při dalších nákupech, bude sleva uplatňována automaticky. Pokud jste již byli zaregistrováni a chcete využívat slevu KPDL, prosíme, rovněž nám napište email.

Pokud Vám něco není jasné nebo chcete probrat nějaký zajímavý podnět, napište na e-mail: klub@dokonalalaska.cz

 


Doprava zdarma

Po ČR při objednávce nad 900Kč

Blesková expedice

Než zahřmí máte objednávku doma

Odborná poradna

Jsme tu především pro vás a vaše domácí mazlíčky

Čistě přírodní

Maximum přírody v každém z produktů