Podporujeme

Podporujeme

Přátelé a příznivci Dokonalé lásky,

od prvopočátků naší firmy se snažíme nebýt pouze společností, která se zakládá na obchodních transakcích. Snažíme se, aby každá vaše objednávka pomáhala. Aby nešlo pouze o výměnu pěnez za přípravek, ale také o vznik nové, krásné a potřebné hodnoty. 

Myšlenka naší firmy je obsažena již v jejím samotné názvu. Je to LÁSKA. Nikoliv však ta pomíjející, bláznivá, nepolapitelná. Avšak ta hluboká, věrná a dechberoucí. Ta jediná a DOKONALÁ. A kde jinde ji hledat, než u němých tváří. U těch, kteří mnoho ztratili. Anebo možná ani nikdy nenašli. U těch, kteří na světě touží po lásce tak velice, že když ji najdou, jsou jí plně a navždy oddáni.

Jistě víte, že již delší dobu podporujeme azyly, útulky a neziskové organizace, které pomáhájí, schraňují a hledají nový domov pejskům a kočičkám, kteří se octli bez milujícího pána. 

Je nám jasné, že míst, kde je třeba pomoc je mnohem, mnohem více. A my bychom rádi na tato místa poslali naši Dokonalou lásku a alespoň trochu pomohli do té doby, než každý z těchto tvorů najde tu svou, osobní a osobitou.

Rozhodli jsme se tedy, že každý měsíc vybereme jeden útulek, azyl, zařízení, jenž pomáhá němým tvářím v hledání vlastní lásky. A tomuto místu poskytneme materiální pomoc ve formě našich produktů, zoofarmakognozie a individuální terapie či poradny.

Milí zástupci těchto míst, pokud máte zájem o naši pomoc, zaregistrujte se emailem na klub@dokonalalaska.cz

A my každý měsíc vybereme jednoho z vás, který pro to své místo získá pomoc od Dokonalé lásky v hodnotě 5 000,- Kč.

 

Dokonalá láska podporuje

Již jsme pomohli