Semináře, workshopy a akce

Kde se můžete potkat s Dokonalou Láskou?

Nadcházející akce:

  • 21. 9. 2019 - Potkan v Praze 2019. A je to tady! Potkan v Praze - letos již 7. ročník tradiční výstavy pořádané Českým klubem potkanů a pro nás premiéra, na kterou se neskutečně těšíme. Plno potkaních krasavic a krasavců, množství šikovných atletů a atletek překonávajících agility překážky, setkání s příznivci a chovateli potkanů, divácká volba největšího sympáťáka a nejhezčí fotografie... Na toto, na Dokonalou Lásku a mnohem více se můžete těšit 21.9. ve stájích Toulcova dvora od 10hod.
  • 28. 9. 2019 - Bull sraz 2019. Více než 700 bulíků na jednom místě! A protože milujeme pejsky a všechny typ Bull obzvlášť, nebudeme chybět na akci ani s naším stánkem. Přijďte k nám pro váš oblíbený přípravek, pro radu a nebo jenom tak na kus řeči ;). Místo konání Praha 4 v Centrálním parku na Pankráci. Těšíme se na vás a vaše čtyřnohé miláčky!
  • 28. 9. 2019 - Psí domov Lukavice slaví 25 let. Vyrážíme podpořit pejsky bez domova do Lukavic. Slaví 25 let od svého vzniku a my v tento významný budeme tam se svým stánkem a dobrou náladou. Přijeďte se za námi podívat do Lukavic a podpořit pejsky, kteří to potřebují. Najdete nás tam po celý den.
  • 29. 9. 2019 - 6. ročník Voříškiády Srdečních záležitostí. A další bezva akce, kterou si určitě nenechte utéct. My tam totiž budeme, protože Voříškiády jsou tak nějak naší srdeční záležitostí a ano náš stánek bereme s sebou. Akce probíhá od 10:00 do 15:00 hod a po celou dobu konání se můžete seznámit s pejsky, kteří hledají domov. A kde že se to koná? Ve Staré Huti u Dobříše.

Akce, na kterých jsme se mohli potkat:


Doprava zdarma

Po ČR při objednávce nad 900Kč

Blesková expedice

Než zahřmí máte objednávku doma

Odborná poradna

Jsme tu především pro vás a vaše domácí mazlíčky

Čistě přírodní

Maximum přírody v každém z produktů